FelhívásUncategorized @hu

Információk a hétvégi Covid- teszteléssel kapcsolatban

A hétvégén, február 6-án (szombat) és február 7-én (vasárnap) ismét sor kerül az országos koronavirus-tesztelésre városunkban. Az előző hétvégékhez képest változatlanul, azaz öt helyszin 7 mintavételi pontján fog folyni a mintavétel reggel 9:00 és 17:00 között.

A tesztállomásokat a utcák szerinti leosztás alapján javasolják meglátogatni a várakozás elkerülése érdekében.

“Elégséges számú tesztet biztosítunk mindkét napra, amennyiben mégis több tesztre lenne szükség, rugalmasan tudjuk majd pótolni úgy, hogy Önök ebből semmit ne vegyenek észre. Városunk honlapján minden szükséges információ megtalálható.” Osztotta meg az információt Koczkás Beáta, alpolgármester a közösségi oldalán.


Legutóbbi információk szerint hétfőtől Szlovákiában érvénybe lép a már sokat emlegetett Covid automata. Negatív teszt nem február 8-tól, hétfőtől, hanem csak február 10-től, szerdától lesz szükséges. A legnagyobb fertőzöttséget mutató régiókban hétnaponta lesz szükséges tesztelni.

Fotó: pravda.sk

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb