Felhívás

Felhívás: Figyeljünk jobban rászoruló embertársainkra a hidegben

Előrejelzések szerint a következő napokban a megszokottnál hidegebb napokra lehet számítani térségünkben. Városunk vezetése közleményben kéri segítségünket a fedél nélkül, nehéz élethelyzetben lévő embertársaink megóvásában.

Tisztelt gútai polgárok!

            Egy kéréssel fordulok Önökhöz. Az előrejelzések szerint a mai naptól ( 2021. február 10.) egy hétig nagyon kemény, sarki hideg lepi el a Kárpát-medencét. Városunk területén akár -15 oC alá is süllyedhet a hőmérséklet. A viharos szél még nehezíti a helyzetet.

            Kérek mindenkit, hogy ha tudomása van olyan személyről, akiknek nincs fedél a feje fölött, nincs aki, befogadná éjszakára, és nem tudja meghúzni magát egy fűtött helyiségben, kérem, értesítse a Gútai Városi Hivatal illetéseit.

            Ilyen estekben megteszünk mindent, hogy biztosítsuk a legalapvetőbb emberi szükségleteket. Természetesen csak akkor tudunk segíteni, ha ilyen esetekről tudomást szerzünk. Kérem, értesítsenek bennünket személyesen vagy a következő telefonszámokon.

035/7900911

035/7900917

035/7900931

0915 885 487

[email protected]

            Köszönettel                                            Horvát Árpád polgármester

Kapcsolódó cikkek

'Fel a tetejéhez' gomb